Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife SKIN Zklidňující čistící přípravek s aloe 150 ml - POPIS:

Herbalife SKINSuché pokožce chybí dvě důležité věci – voda a tuk. Proto ztrácí své přirozené vlastnosti a rychleji stárne. Šetrná pravidelná péče jí může znovu dodat pružnost a zdravý vzhled.

Krémy určené o péči o suchou a citlivou pokožku obsahují látky, které jí dodávají hydrataci, a přírodní oleje, které ji promašťují a navrací jí pružnost a vláčnost.
 
Pravidelným používáním hydratačních krémů suchou kůži zregenerujete, zbavíte se nepříjemného pnutí a pokožka bude zdravější a krásnější.Čistící hydratační gel obohacený o Aloe Vera, vitamin B3, C, E a kokosový výtažek jemně odstraňuje nečistoty a make-up, zanechává pleť čistou a svěží.
 
Aloe vera změkčuje a hydratuje pokožku.
 
Přípravek je vhodný pro normální / suchou pleť. Dopřejte své pokožce maximální péči s krémem z řady Skin od firmy Herbalife.
 

Herbalife SKIN Zklidňující čistící přípravek s aloe 150 ml - ÚČINKY:

*  jemně odstraňuje nečistoty a make-up
*  zanechává pleť čistou a svěží
*  Aloe vera změkčuje a hydratuje pokožku

Herbalife SKIN Zklidňující čistící přípravek s aloe 150 ml - AKTIVNÍ SLOŽKY:

*  vitaminy B3, C, E
 
Herbalife Aloe Vera*  kokosový výtažek - hydratuje a zjemňuje suchou pokožku a vytváří na ní ochrannou vrstvu, zklidňuje jemnou a citlivou pokožku
 
*  aloe vera - aktivní složky Aloe Vera, díky ligninu, snadno pronikají do hlubších vrstev pokožky, kde spolu se sacharidy, polysacharidy, aminokyselinami, vitamíny, minerály a proteiny působí na příčinu problému a zajišťují vynikající hydratační, hojivé a zklidňující účinky.

Herbalife SKIN Zklidňující čistící přípravek s aloe 150 ml - POUŽITÍ:

Jemnými kruhovými pohyby vmasírujte do vlhké pokožky. Pleť opláchněte teplou vodou a osušte. Následně aplikujte toner, sérum a hydratační krém. Používejte ráno a večer. 
 

KOUPITZDE