Léčivé produkty

MycoMedica

KOUPITZDE

MycoMedica Maitake - Trsnatec lupenitý 90 kapslí - POPIS:

MycoMedica MaitakeMaitake v překladu z japonštiny znamená tančící houba, protože lidé tančili radostí, když tuto chutnou a terapeutickou ceněnou houbu našli.

Najít divoce rostoucí Maitake je obtížné, a tak houbaři místa nálezu tajili a často se tato informace předávala z generace na generaci.

Dnes se zkoumá její velmi silné protinádorové působení.Tradiční čínské a japonské bylinkářství si jí cení jako adaptogenu, který pomáhá blahodárně navracet organismus po fyzické či duševní námaze zpět do rovnovážného stavu.

Obsahuje řadu bioaktivní složek, z nichž zvláště významný je grifolan. Obsahuje i značné množství ergosterolu, prekursor vitamínu D.

Výjimečný produkt spojující v sobě výjimečnost houby Maitake a precizního zpracování produktu.

MycoMedica Maitake - Trsnatec lupenitý 90 kapslí - ÚČINKY:

Houba a produkty z ní působí detoxikačně na organismu. Díky obsahu látek velmi silně podporuje imunitní systém, přičemž právě beta-glukany podporují imunitní reakce. V oblasti redukce váhy podporuje snižování hmotnosti. Samostatně se jedná o přírodní zdroj minerálů a vitamínů. Pozitivně reguluje krevní tlak, ovlivňuje hladinu cholesterolu.

- detoxikační působení Maitake v organismu
 
- podpora imunity - např. u oslabené imunity, nachlazení, u častých stresů apod.; trsnatec lupenitý obsahuje specifické betaglukany označené v 80. letech jako aktivní složka podporující imunitní reakce organismu. Maitake obsahuje alfa i beta glukany, betaglukany však převažují.
 
- podpora regulace váhy
 
- trsnatec lupenitý je přírodní zdroj minerálů a vitamínů
 
- regulace krevního tlaku, hladin glukózy, inzulínu, séra a lipidů v játrech - Maitake ovlivňuje hladiny cholesterolu, triglyceridů a fosfolipidů. Určité uplatnění nalézá trsnatec lupenitý jako podpora konvenční léčby hemoroidů a gastritid.
 
V Japonsku je populární časté používání trsnatce lupenitého jako doplňku stravy, v dávkách 3 - 7 gramů 3 - 5 x denně, s přesvědčením o jeho preventivních a imunostimulačních účincích mj. u osob s diabetem, vysokým krevním tlakem, rakovinou či jako podpora organismu pod chemoterapeutickou léčbou.

MycoMedica Maitake 90 kapslí - Trsnatec lupenitý - BALENÍ:

90 kapslí á 500 mg extraktu

MycoMedica Maitake 90 kapslí - Trsnatec lupenitý - DÁVKOVÁNÍ:

1-3 kapsle denně

MycoMedica Maitake 90 kapslí - Trsnatec lupenitý- UPOZORNĚNÍ:

Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.