Léčivé produkty

MycoMedica

KOUPITZDE

MycoMedica Agaricus 90 kapslí - POPIS:

MycoMedica AgaricusAgaricus blazei je jedlá houba s nasládlou chutí a mandlovou vůní, která byla poprvé popsána na konci 19. století, kdy se začala pěstovat na východě Spojených států.

Rozmach užívání žampionu brazilského a pěstování začal po jeho znovuobjevení okolo roku 1970 v Brazílii.
Pozitivní vliv brazilského žampionu na lidské zdraví byl objeven vědci teprve před 40 lety. Přesto se díky svým účinkům stává velmi rychle jednou z nejpopulárnějších medicinálních hub.
Medicinální houby používá tradiční čínská medicína již tisíce let. Agaricus využívá tradiční medicína pro jeho vysoký obsah polysacharidů k podpoře zdravého imunitního systému.

Agaricus je také velmi chutný a používá se do salátů, polévek, rizota, je vynikající jako příloha k masu.

MycoMedica Agaricus 90 kapslí - ÚČINKY:

- nádorová onemocnění - obsažené účinné látky specificky pomáhají produkci interferonu and interleukinu, které jsou účinné v boji u metastáz rakovinových buněk, zejména u rakovin dělohy. Dále Agaricus blazei aktivuje makrofágy, NK buňky a T-buňky. Žampion brazilský je významný prostředek na zmírňování vedlejších účinků konvenční léčby nádorů.
 
- obsahuje betaglukany - díky vysokému obsahu těchto ceněných polysacharidů se Agaricus blazei používá v Japonsku jako adaptogenní doplněk ke konvenční léčbě rakoviny. Žampion brazilský obsahuje tři různé betaglukany (1,3-beta-glukan, 1,4-alfa-glukan, 1,6-beta-glukan), minerální látky, fosfolipidy a chitin. Betaglukany byly označeny v 80. letech jako aktivní složka podporující imunitní reakce organismu. Rovněž působí na snížení hladiny cukru v krvi, snížení krevního tlaku, hladiny cholesterolu a mají vliv u arteroskleróz.
 
- podpora imunity - např. u oslabení imunity, autoimunitních poruchách, civilizačních nemocech, u alergiků (desenzibilující účinek)
 
- podpora zdravých kostí - Agaricus blazei obsahuje vitaminy B1, B2 a velká množství ergosterolu
 
- regulace krevního tlaku a cholesterolu, podpora trávení - žampion brazilský obsahuje vlákninu, nenasycené mastné kyseliny
 
- snížení hladiny glukózy v krvi, diabetes
 
Žampion má příznivý vliv na množství zdravotních poruch a onemocnění jako jsou diabetes, hyperlipidemie, arterioskleróza, chronická hepatitida a rakovina. Obsahuje několik důležitých biomolekul, včetně polysacharidů, glykoproteinů, antibiotik, triterpenů, ergosterolů a dalších sekundárních metabolitů.

MycoMedica Agaricus 90 kapslí - BALENÍ:

90 kapslí á 500 mg extraktu

MycoMedica Agaricus 90 kapslí - DÁVKOVÁNÍ:

1-3 kapsle denně

MycoMedica Agaricus 90 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky.

KOUPITZDE