Léčivé produkty

MycoMedica

KOUPITZDE

MycoMedica AURICULARIA 90 kapslí - POPIS:

MycoMedica AuriculariaPlodnice Jidášova ucha dosahují průměru 3 - 10 cm a mají tloušťku 0,1 - 0,3 cm. Během růstu nabývají tvaru podobnému lidskému uchu. Rostou na padlých kmenech a větvích listnáčů (buků, jasanů, javorů, akátů, bezu aj.).
Široké uplatnění nachází Auricularia auricula v potravinářství a od věků také v přírodní medicíně. V Asii se boltcovitka Jidášovo ucho pěstovala již před 1500 lety a dodnes je nedílnou součástí čínských pokrmů. Jidášovo ucho se považuje za jednu z nejstarších jedlých hub. Jeho mdlou chuť nemá sice každý v oblibě, ale díky své konzistenci se výborně hodí k zahušťování omáček. Ale také používání Auricularie na podporu lidského zdraví má tradici čítající několik staletí. V současné době se houba pěstuje především na Taiwanu.

MycoMedica AURICULARIA 90 kapslí - ÚČINKY:

Tradice užívání sahá do období staré Číny, kde mimo využití v kuchyni bylo postupem času zdůrazněno léčivé využití. Zpočátku na záněty očí a krku. Západním léčitelstvím byl převzat příznivý vliv na vrásky. Aplikuje se při problémech se zažíváním, při bolestech břicha a žaludku. Současně napomáhá redukovat vysoký krevní tlak, čistí krev a působí preventivně proti kornatění cév. Významný stimulant imunity lidského těla. Přisuzujeme jí taktéž pozitivní vliv na kvalitu vlasů, nehtů a pleti. Mimo léčivé látky obsahuje taktéž minerální látky jako vápník či draslík.
 

- hemoroidy, hemoroidální krvácení a podpora pohybu střev - u hemeroidůdochází k zastavení krvácení podporou peristaltiky střev (tj. snažšího a méně dráždivého vypuzování stolice)
 
- podpora imunity - díky obsaženým polysacharidům, antimutagenní účinek
 
- podpora mozku a jater - působení proti volným radikálům v játrech a mozku
 
- podpora srdce - protisrážlivým působením u krevních destiček, snižování obsahu lipofuscinu v srdečních svalech
 
- působení proti srážlivosti krve - antikoagulant; s opatrností nebo úplně vyloučit Jidášovo ucho u osob užívajících protisrážlivé léky (nutná laboratorní kontrola!)
 
- snižování hladiny cholesterolu, triglyceridů a lipidů
 
UPOZORNĚNÍ:
Nepoužívat v těhotenství, při kojení a u žen plánujících těhotenství!

MycoMedica AURICULARIA 90 kapslí - BALENÍ:

90 kapslí á 500 mg extraktu

MycoMedica AURICULARIA 90 kapslí - DÁVKOVÁNÍ:

1-3 kapsle denně (děti od 3 do 15 let 1 kapsle denně)

MycoMedica AURICULARIA 90 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Produkt není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

KOUPITZDE