Chlorella

CHLORELLA

ZÁKLADNÍ INFORMACE V BODECH:

Český název: Chlorella
Latinský název: Chlorella pyrenoidosa
Slovenský název: Chlorella
Ostatní názvy: zelená řasa, chloros
Léčivé látky: živiny, vitamíny, minerálůy aminokyseliny, bílkoviny, vláknina, enzymy a další látky
Využití: podporuje zdraví organismu, umí detoxikovat tělo

CHLORELLA - POPIS ROSTLINY: 

Chlorella Pyrenoidosa je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa spadající pod kmen Chlorophyta. Tato řasa Chlorella je vyhlášená a jsou na ni hlášeny pozitvní zkušenosti především díky velmi vysokému obsahu chlorofilu, který má blahodárné léčivé a detoxikační účinky na lidské tělo. Díky přírodnímu složení léků z této sladkovodní řasy, jsou přípravky vhodné především pro preventivní zlepšení zdraví a stavu organismu. Byla objevena v roce 1890. Podle odhadů přežívá na Zemi už asi 2,5 miliardy let.

Chlorella byla člověkem objevena pravděpodobně koncem 19. století, a to týmem holandských vědců, poté byla zkoumána Japonci jako možný alternativní potravinový zdroj během druhé světové války. Od roku 1960 byla zkoumána jako doplňková léčivá potravina, a průzkumů bylo od té doby provedeno opravdu mnoho v různých koutech světa.

Energy ChlorellaEnergy Chlorella

CHLORELLA - LÉČIVÉ ÚČINKY

Chlorella má bohaté pozitivní účinky na organismus:

 • pomáhá zvýšit imunitu a sexuální výkonnost
 • přispívá k celkovému pročištění a detoxikaci organismu
 • zvyšuje celkovou odolnost organismu vůči infekcím
 • příznivě ovlivňuje pH organismu
 • podporuje trávení
 • působí preventivně proti rakovině
 • pomáhá zlepšit stav diabetiků
 • mírní negativní dopady stresu
 • pomáhá  se vypořádat s chronickou únavou
 • přispívá k ochraně srdce a cév a snížení hladiny cholesterolu
 • podporuje léčbu zánětů dásní, aft a oparů
 • napomáhá snížit výskyt astmatických záchvatů
 • pozitivně ovlivňuje spánek, myšlení a paměť

To nejlepší z chlorelly - klikněte pro více info

Reklamawww.alfafit.cz/
Rychlé dodání. Vše skladem. Levná doprava.

Chlorella je přírodním antibiotikem, působí detoxikačně a očišťuje přirozeně lidský organismus. Působí zásadotvorně a upravuje tak pH našeho vnitřního prostředí, které bývá u většiny lidí překyselené, což je příčina mnoha onemocnění. Podporuje například léčbu zánětů a infekčních onemocnění, kožních potíží, lymfatických potíží, nadváhy, nervového vyčerpání a stresu, harmonizuje střevní prostředí, upravuje zažívání a pomáhá při nemocech trávicího traktu, nechutenství apod., pomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru, brání tvorbě zubních kazů a (hlavně při rozkousávání a cucání tabletek) dezinfikuje ústní dutinu a minimalizuje krvácivost dásní, dále chrání buňky proti radiaci, upravuje hladinu cholesterolu, zvyšuje odolnost proti infekcím a respiračním onemocněním, má protirakovinné účinky, podporuje a zvyšuje reprodukceschopnost a plodnost, navozuje lepší náladu a pomáhá při depresích, podporuje funkce mozku a schopnost soustředit se, pomáhá při klimakterických potížích, menopauze a premenstruačním syndromu, odvádí z těla těžké kovy, toxické, odpadní a škodlivé látky a celkově očišťuje organismus.

Energy Probiosan

Chlorelly na sebe vážou toxické látky a odvádějí je z těla ven přirozenou cestou okamžitě, jen co je váš organismus zpracuje. Dále podporuje hojení ran (díky chlorofylu, to je, co?:)) a chrání naše tělo před záněty.

Chlorella

CHLORELLA - PĚSTOVÁNÍ:

Díky jedinečné reprodukční schopnosti Chlorelly je možné biomasu sklízet už za 7 - 10 dnů. Aby ale dosáhla optimální kvality, musí mít při pěstování dostatečnou intenzitu a dobu slunečního záření. Toho v našem zeměpisném pásmu nelze dosáhnout.

CHLORELLA - SBĚR A ZPRACOVÁNÍ

Správně dozrálá řasa se nejdříve mechanicky odstřeďuje a zahušťuje. Pak následuje klíčový proces: narušení buněčných stěn Chlorelly, aby mohl být výživově hodnotný buněčný obsah beze zbytku využit i oslabeným lidským organismem.

„Lékař léčí, příroda uzdravuje.“
Hippokrates