Léčivé produkty

MRL - léčivé houby

KOUPITZDE

Poria - Pórnatka kokosová 90 tablet - POPIS:

MRL PoriaPórnatka kokosová má korovité plodnice s hlízovitým tělema velikost velkého kokosového ořechu. Poria roste na kořenech některých borovic v nejteplejších oblastech Číny, Japonska a dalších oblastí. Američtí indiáni dělali z pórnatky druh chleba.  Poria je zmiňována již v čínské Knize písní z 11. století př. n.l.
 
Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány při výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami či plísněmi, a že nejsou přítomny pesticidy. 

Poria - Pórnatka kokosová 90 tablet - POUŽITÍ:

Podporuje metabolismus organismu. Napomáhá a podporuje nervovou soustavu, přispívá ke kvalitnějšímu spánku. Vhodná jako podpůrný doplněk stravy. Odvádí vlhkost z těla a působí proti horečkám. Nicméně se významně podílí taktéž při řešení mnoha dalších zdravotních obtíží. V dalších řádcích si je představíme podrobněji.

ÚČINKY:

tonifikační, protinádorové a antimutagenní účinky, podpora při chemoterapiích

- arytmie

horečnatá onemocnění

bílý výtok u žen

nespavost, nervozita, vyčerpanost, palpitace, únava, malátnost (při únavových stavech je vhodné kombinovat s houbou tradiční čínské medicíny Cordycepsem)

podpora trávení - průjmy, řídká stolice

dobře odvádí nadměrné tekutiny, ale díky vyrovnané povaze nevysušuje ani nezraňuje tělní tekutiny, dokáže odvodňovat oteklá místa a nashromážděnou vodu v těle, používá se na oteklé nohy

antihyperglykemický účinek - podpora absorpce glukózy

podpora močení, potíže s vylučováním moči (disúrie), podporuje správnou činnost močového měchýře

posiluje slezinu

- dobré výsledky byly též zaznamenány v kombinaci s houbami tradiční čínské medicíny (TČM) - Coriolus a Polyporus při boji s chlamýdiemi

dokáže dobře modulovat imunitní systém, využívá se proti některým alergiím

Poria - Pórnatka kokosová 90 tablet - BALENÍ:

Pornatka kokosová PORIAProdukt tradiční čínské medicíny (TČM) firmy MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.
Balení Poria obsahuje biomasu podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové pórnatce (poria cocos) a je dále umocněn využitím i jejího podhoubí.

Poria - Pórnatka kokosová 90 tablet - DÁVKOVÁNÍ:

T90 - balení po 90 kusech tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) produktu tradiční čínské medicíny - Poria (Pórnatka kokosová). Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.

KOUPITZDE